Урок №

Тема: Повітря, його склад. Оксиген. Поширеність Оксигену у природі. Кисень, склад його молекули, поширеність у природі. Фізичні властивості кисню.

Мета: Повторити класифікацію речовин. Закріпити поняття про елементи-неметали та прості речовини на прикладі Оксигену і кисню. Дати уявлення про хімічний елемент Оксиген і просту речовину кисень. Ознайомити з історією відкриття кисню, його поширенням у природі та фізичними властивостями. Розглянути якісний та кількісний склад повітря. Сприяти розвитку уваги, логічного мислення, естетичних смаків, емоційних почуттів. Розвивати в учнів уміння самостійно вивчати та аналізувати фактичний матеріал з теми. Виховувати культуру спілкування, вміння висловлювати свої думки.

Обладнання: Періодична система, мультимедійна презентація, бездротові мишки.

Тип уроку: комбінований

Скачать урок: Повітря, його склад. Оксиген. Кисень.

Скачать презентацію до уроку: Повітря. його склад. Оксиген. Кисень.

Урок №

Тема: Добування кисню в лабораторії та промисловості. Реакції розкладу. Поняття про каталізатор. Способи збирання кисню. Доведення наявності кисню.

Мета: Ознайомити учнів способами добування кисню у промисловості, лабораторії, природі та способами збирання кисню. Закріпити й розширити знання про хімічні реакції, складання рівнянь хімічних реакції. Ознайомити з реакціями розкладу . Дати поняття про каталізатор. Навчити визначати кисень серед інших газів. Сприяти розвитку уваги, логічного мислення, естетичних смаків, емоційних почуттів. Розвивати в учнів уміння самостійно вивчати та аналізувати фактичний матеріал з теми. Виховувати культуру спілкування, вміння висловлювати свої думки.

Обладнання: мультимедійна презентація, пробірка, лабораторний штатив, газовідвідна трубка, колба, перманганат калію (КMnО4), вата, спиртівка, сірники, скіпка.

Тип уроку: комбінований

Скачать урок: Добування кисню

Скачать презентацію до уроку: Добування кисню

Скачать відео до уроку: Добування кисню

Урок №

Тема: Хімічні властивості кисню. Реакція сполучення.

Мета: Ознайомити учнів з властивістю кисню підтримувати горіння. Розглянути реакції горіння простих речовин на прикладі горіння вуглецю, водню, сірки, магнію, заліза та міді. Закріпити й розширити знання про хімічні реакції, складання рівнянь хімічної реакції. Ознайомити з реакціями сполучення. Дати поняття про оксиди як продукти окиснення елементів металів і неметалів. Удосконалювати вміння складати формули бінарних сполук. З'ясувати, як утворюються назви оксидів за сучасною номенклатурою. Сприяти розвитку уваги, логічного мислення, естетичних смаків, емоційних почуттів. Розвивати в учнів уміння самостійно вивчати та аналізувати фактичний матеріал з теми. Виховувати культуру спілкування, вміння висловлювати свої думки.

Обладнання: коробка з киснем (макет), прилад для добування кисню, затискач, деревне вугілля, колба з киснем, папір, сірники, стрічка магнію, мідна дротина. Презентація «Хімічні властивості кисню».

Тип уроку: комбінований

Скачать урок: Хімічні властивості кисню

Скачать презентацію до уроку: Хімічні властивості кисню

Скачать відео до уроку:

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi